Klingstedt

Jakob Klingstedt
jakob.klingstedt@ambsweden.com
rektor

Hylse

Daniel Hylse
daniel.hylse@ambsweden.com
bitr. rektor / grundare

lundin

Magnus Lundin
magnus.lundin@ambsweden.com
vd / grundare

Castell

Anette Castell
anette.castell@ambsweden.com
sång

lena-marie2

Lena-Marie Johansson
lena-marie.johansson@ambsweden.com
administratör

ankarberg

Emmy Ankarberg-Klingstedt
emmy.ankarberg@ambsweden.com
sång

erik

Erik Hallrup
erik.hallrup@ambsweden.com
matematik

mari

Mari Aidemark
mari.aidemark@ambsweden.com
naturkunskap

Lulle

Mathias Lund
mathias.lund@ambsweden.com
idrott och ensemble

lydig

Johan Lydigh
johan.lydigh@ambsweden.com
svenska

thuresson

Pär Thuresson
par.thuresson@ambsweden.com
Musik och Gehör, Gitarr, Ensemble

slotta

Charlotte Fransson
charlotte.fransson@ambsweden.com
Administration, Entreprenörskap, elevhemsansvarig

viktor

Viktor Johansson
viktor.johansson@ambsweden.com
sång och musikproduktion

Täde

Tony Carlsson
tony.carlsson@ambsweden.com
ensemble, musikproduktion och gitarr

monica (1)

Monica Kennedy
monica.kennedy@ambsweden.com
entreprenörskap

Milla (1)

Camilla Andersen
camilla.andersen@ambsweden.com
elevstödjare

sara (1)

Sara Emanuelsson
sara.emanuelsson@ambsweden.com
lokalstödjare

Bengtsson

Daniel Bengtsson
daniel.bengtsson@ambsweden.com
film, ljud- och ljustekniker

johan (1)

Johan Harding
johan.harding@ambsweden.com
piano, ensemble och bas

maria (1)

Maria Papaioannou
maria.papaioannou@ambsweden.com
engelska

jakobP (1)

Jakob Palmborg
jakob.palmborg@ambsweden.com
Ensemble, Gitarr, Musik och gehör

frippe (1)

Fredrik Gustavsson
fredrik.gustavsson@ambsweden.com
ljud/ljus

matilda (1)

Matilda Håkansson
matilda.hakansson@ambsweden.com
estetisk kommunikation

pitz (1)

Johan ”Pitz” Petersson
johan.petersson@ambsweden.com
ensemble och gitarr

William

William Ljungblad
william.ljungblad@ambsweden.com
trummor

frances

Frances Gill
Flöjtlärare
frances.gill@ambsweden.com

Lisa

Lisa Backman
lisa.backman@ambsweden.com
sång

ingergunnarsson

Inger Gunnarsson
inger.gunnarsson@ambsweden.com
kurator

egg

Anton Laurén-Sellgren
anton.sellgren@ambsweden.com
sång

egg

Sofia Knutsson
sofia.knutsson@ambsweden.com
religion och historia

egg

Emma Kronborg
emma.kronborg@ambsweden.com
samhällskunskap

egg

Ann-Marie Jengus
ann-marie.jengus@ambsweden.com
svenska

egg

Mariana Ingströmer
mariana.ingstromer@ambsweden.com
spanska

egg

Inger Johansson
inger.johansson@ambsweden.com
specialpedagog

egg

Jenny Persson
jenny.persson@ambsweden.com
SYV

egg

Christina Källström
christina.kallstrom@ambsweden.com
skolsköterska